Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

 

Salon kosmetyczny i spa Alchemy Warszawa

 

Salon kosmetyczny w ofercie: holistyczne ceremonie piękna, masaż, masaż dla dwojga, kosmetyki naturalne, depilacje, promocje spa, manualne czyszczenia twarzy, zabiegi odchudzające i wiele innych zabiegów zachowanych w harmonii z naturą.  

Alchemy jest autoryzowany Salon Kosmetyczny marki premium Alqvimia dostarczający 100% kosmetyki naturalne oparte na właściwościach Aromaterapii. W Alchemy wykonujemy standardowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne na twarz i ciało, wyjątkowość naszej oferty to działanie w wymiarze 3D kosmetycznym, emocjonalnym i duchowym.

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe masaże, masaż ciała, podczas którego nie tylko dotykamy ciała fizycznego, ale również duchowego czego efektem jest równowaga emocjonalna i doskonałe samopoczucie. Wszystkie nasze masaże ciała i twarzy dostarczają wyjątkowych efektów odmładzających, masaż kamieniami to relaks, neutralizacja nadmiernego promieniowania elektromagnetycznego.

Nasza oferta skierowana jest dla kobiet i mężczyzn, a zabiegi kosmetyczne wykonywane są na najwyższych światowych standardach.

Progamy piękna

Specjalizujemy się w holistycznych programach piękna, przywracamy harmonię pomiędzy duszą i ciałem, czego przykładem są ceremonie piękna, doskonałego samopoczucia i zdrowia. Ceremonie holistyczne o charakterze wellness to kwintesencja wszystkich zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz, spostrzeganych jako wyjątkowy pomysł na prezent dla dwojga w jednym pokoju.
 
Alchemy Day Spa Warszawa najstarszy tego typu salon kosmetyczny świadczy swoje usługi od 1988 roku w sektorze kosmetyki manualnej przy wykorzystaniu 100% kosmetyków naturalnych i jest bezkonkurencyjnym liderem w swojej klasie.
 
Alchemy Day Spa to filozofia życia w harmonii z naturą.
Alchemy Day Spa świadome korzystanie z darów natury.
Alchemy jesteśmy na skraju tworzenia magii.
CENNIK PDF  NA MAPIE GOOGLE SPA WARSZAWA

  
Nasza filozofia

Alchemy Salon Kosmetyczny typu Day Spa od 1998 spa warszawa wykonujemy kosmetyczne i holistyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało twarz i duszę, przy użyciu 100% kosmetyków naturalnych luksusowej firmy Alqvimia. Pracownia Urody i aromaterapii to pionier w świadczeniu specjalistycznych usług kosmetycznych na ciało twarz i duszę w poszukiwaniu harmonii. Masaż dla dwojga to nasza specjalność
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda