Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Alchemy Day Spa Warszawa

Salon Kosmetyczny w ofercie: holistyczne ceremonie piękna, masaż, masaż dla dwojga, kosmetyki naturalne, depilacje, promocje spa, manualne czyszczenia twarzy, zabiegi odchudzające i wiele innych zabiegów zachowanych w harmonii z naturą.  

Alchemy jest autoryzowany Salon Kosmetyczny marki premium Alqvimia dostarczający 100% kosmetyki naturalne oparte na właściwościach Aromaterapii. W Alchemy wykonujemy standardowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne na twarz i ciało, wyjątkowość naszej oferty to działanie w wymiarze 3D kosmetycznym, emocjonalnym i duchowym.

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe masaże, masaż ciała, podczas którego nie tylko dotykamy ciała fizycznego, ale również duchowego czego efektem jest równowaga emocjonalna i doskonałe samopoczucie. Wszystkie nasze masaże ciała i twarzy dostarczają wyjątkowych efektów odmładzających, masaż kamieniami to relaks, neutralizacja nadmiernego promieniowania elektromagnetycznego.

Nasza oferta skierowana jest dla kobiet i mężczyzn, a zabiegi kosmetyczne wykonywane są na najwyższych światowych standardach.

Progamy piękna

Specjalizujemy się w holistycznych programach piękna, przywracamy harmonię pomiędzy duszą i ciałem, czego przykładem są ceremonie piękna, doskonałego samopoczucia i zdrowia. Ceremonie holistyczne o charakterze wellness to kwintesencja wszystkich zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz, spostrzeganych jako wyjątkowy pomysł na prezent dla dwojga w jednym pokoju.
 
Alchemy Day Spa Warszawa najstarszy tego typu salon kosmetyczny świadczy swoje usługi od 1988 roku w sektorze kosmetyki manualnej przy wykorzystaniu 100% kosmetyków naturalnych i jest bezkonkurencyjnym liderem w swojej klasie.
 
Alchemy Day Spa to filozofia życia w harmonii z naturą.
Alchemy Day Spa świadome korzystanie z darów natury.
Alchemy jesteśmy na skraju tworzenia magii.
bloger alqvimia  spa warszawa   
  CENNIK PDF  NA MAPIE GOOGLE SPA WARSZAWA

  
Nasza filozofia

Alchemy Salon Kosmetyczny typu Day Spa od 1998 spa warszawa wykonujemy kosmetyczne i holistyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało twarz i duszę, przy użyciu 100% kosmetyków naturalnych luksusowej firmy Alqvimia. Pracownia Urody i aromaterapii to pionier w świadczeniu specjalistycznych usług kosmetycznych na ciało twarz i duszę w poszukiwaniu harmonii. Masaż dla dwojga to nasza specjalność
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda