Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

SALON KOSMETYCZNY I SPA ALCHEMY W WARSZAWIE

 

Salon kosmetyczny i SPA Alchemy na warszawskim Śródmieściu – podaruj sobie chwile relaksu

Szukając idealnego SPA w Warszawie, oczekujesz naprawdę wiele. To w pełni zrozumiałe, ponieważ stolica rządzi się swoimi prawami – tutaj wszelkie usługi muszą stać na najwyższym poziomie. Zależy Ci na nietypowych zabiegach kosmetycznych, profesjonalnym, a przede wszystkim bogatym w doświadczenie personelu, który zajmie się Tobą w należyty sposób. Mówiąc wprost – szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie zaznasz cudownych chwil relaksu.

Profesjonalna pielęgnacja ciała, dłoni i twarzy – odwiedź gabinet kosmetyczny Alchemy

Głęboko wierzymy, że dobry salon masażu musi mieć w sobie coś magicznego. Wchodząc do niego, opuszczasz pełne gwaru ulice i znajdujesz się w innym świecie, gdzie profesjonaliści otaczają opieką Twoje ciało oraz ducha. Poprzez masaż relaksacyjny zdejmują oni z Ciebie całe napięcie i zmęczenie. Z każdym kolejnym zabiegiem kosmetycznym zmieniasz się w zrelaksowaną, pełną energii oraz dobrego samopoczucia, lepszą wersję siebie. Brzmi kusząco, prawda? Odwiedź gabinet SPA Alchemy na warszawskim Śródmieściu i zafunduj sobie cudowne chwile wytchnienia.

Salon kosmetyczny i gabinet Wellness

Czym kierować się przy wyborze salonu? Każdy dobry gabinet ma swoich stałych bywalców, by nie rzec: fanów. Sprawdzona opinia zadowolonych klientów jest dla nas najlepszym certyfikatem. Jeśli więc na mieście chodzą słuchy, że akurat ten jest dobry - uwierz miejskiej legendzie. Jest w niej więcej prawdy, niż mógłbyś przypuszczać.

Alchemy Day Spa to miejsce, w którym lata doświadczenia łączą się z oryginalnymi pomysłami i kreatywnością. Autorskie zabiegi aromatoterapeutyczne oraz holistyczne rozwiązania względem ciała i ducha to nasza specjalność. Staramy się, aby nasz salon wychodził naprzeciw wszystkim Państwa oczekiwaniom, a nawet wyprzedzał Wasze najskrytsze marzenia.

Alchemy jest autoryzowany Salon Kosmetyczny marki premium Alqvimia dostarczający 100% kosmetyki naturalne oparte na właściwościach Aromaterapii. W Alchemy wykonujemy standardowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne na twarz i ciało, wyjątkowość naszej oferty to działanie w wymiarze 3D kosmetycznym, emocjonalnym i duchowym.

Zabiegi odmładzające

Oferowane Państwu zabiegi pielęgnują twarz i całe ciało działają niczym energetyzujący zastrzyk. Zapraszamy panie i panów, a obu płciom podpowiadamy, że pobyt u nas to świetny pomysł na prezent. Wręczając osobie, na której Państwu zależy voucher na dzień w naszym SPA, ofiarowujecie nie tylko pakiet usług wellness, ale także - a może przede wszystkim - czas, który drogie wam osoby mogą przeznaczyć wyłącznie dla własnej przyjemności. Niezapomniany czas.

Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowe masaże, masaż ciała, podczas którego nie tylko dotykamy ciała fizycznego, ale również duchowego czego efektem jest równowaga emocjonalna i doskonałe samopoczucie. Wszystkie nasze masaże ciała i twarzy dostarczają wyjątkowych efektów odmładzających, masaż kamieniami to relaks, neutralizacja nadmiernego promieniowania elektromagnetycznego.

Nasza oferta skierowana jest dla kobiet i mężczyzn, a zabiegi kosmetyczne wykonywane są na najwyższych światowych standardach.

Progamy piękna

Specjalizujemy się w holistycznych programach piękna, przywracamy harmonię pomiędzy duszą i ciałem, czego przykładem są ceremonie piękna, doskonałego samopoczucia i zdrowia. Ceremonie holistyczne o charakterze wellness to kwintesencja wszystkich zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz, spostrzeganych jako wyjątkowy pomysł na prezent dla dwojga w jednym pokoju.
 
Alchemy Day Spa Warszawa najstarszy tego typu salon kosmetyczny świadczy swoje usługi od 1988 roku w sektorze kosmetyki manualnej przy wykorzystaniu 100% kosmetyków naturalnych i jest bezkonkurencyjnym liderem w swojej klasie.
 
Alchemy Day Spa to filozofia życia w harmonii z naturą.
Alchemy Day Spa świadome korzystanie z darów natury.
Alchemy jesteśmy na skraju tworzenia magii.
CENNIK PDF  
Price list for treatments
NA MAPIE GOOGLE
 SPA WARSZAWA

     Odwiedź nas na Pintereście

  
Nasza filozofia

Alchemy Salon Kosmetyczny typu Day Spa od 1998 spa warszawa wykonujemy kosmetyczne i holistyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało twarz i duszę, przy użyciu 100% kosmetyków naturalnych luksusowej firmy Alqvimia. Pracownia Urody i aromaterapii to pionier w świadczeniu specjalistycznych usług kosmetycznych na ciało twarz i duszę w poszukiwaniu harmonii. Masaż dla dwojga to nasza specjalność
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda