Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Alchemy Day Spa Kim jesteśmy


Alchemy Day Spa to najstarszy salon kosmetyczny typu Day Spa w Warszawie, wykonujemy podstawowe zabiegi na twarz i ciało, ale naszą specjalnością są masaże i ceremonie spa dla dwojga w jednym pokoju,

Alchemy Luxury Day Spa to salon kosmetyczny wchodzi w skład grupy Alchemia Urody, która importuje luksusowe kosmetyki. Do niedawana marki Alqvimia, aktualnie CV Primary Essence i Artesania Agave - w 100% naturalnych, opartych na najwyższej jakości olejach tłoczonych na zimno i olejkach eterycznych.

Właścicielką Alchemy Luxury Day Spa jest Joanna Stajszczak - pasjonatka aromaterapii i terapii manualnych, od 1986 roku związana z sektorem kosmetyki profesjonalnej. Absolwentka najlepszych szkół kosmetycznych, w tym Szkoły The Alqvimia Work Shop, która wiedzie prym w zakresie aromaterapii, alchemii i perfumiarstwa. Uczennica szkoły kosmetycznej Pani Barbary Jaroszewskiej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach, targach, najważniejszych światowych meetingach. Jej uczennice pracują w najbardziej prestiżowych salonach kosmetycznych SPA w kraju i zagranicą. Opracowane przez Joannę Stajszczak procedury pracy, specjalistyczne zabiegi holistyczne wykorzystywane są w salonach kosmetycznych, SPA i wellness zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Po powrocie z Hiszpanii w 2000 roku, stworzyła pierwszy obiekt w Polsce typu Day Spa w Warszawie na ul. Ikara. Kontynuacją tego salonu jest Alchemy Luxury Day Spa w Warszawie na ul. Klonowej 20/1. Pracują w nim najzdolniejsze terapeutki kosmetyki holistycznej. Salon świadczy wszelkiego rodzaju usługi kosmetyczne na twarz i ciało. Specjalnością jest pielęgnacja, opierająca się na najwyższej jakości kosmetykach naturalnych oraz indywidualny test kinezjologiczny. Wiedza i doświadczenie Joanny Stajszczak pozwala idealnie dopasować pielęgnację do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Alchemy Luxury Day Spa to miejsce, w którym pracują profesjonaliści wyspecjalizowani w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness, opartych na starożytnej medycynie tybetańskiej i chińskiej, ale również Indiańskich i słowiańskich alchemików. To miejsce, w którym doświadczysz relaksu, odprężenia, regeneracji, a wszystko to dzięki kosmetykom o właściwościach aromaterapeutycznych i wiedzy profesjonalistów. W autorskich zabiegach pielęgnacyjnych wykorzystuje naturalne elementy terapii - wodę, algi, glinki, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, kamienie szlachetne i półszlachetne, najwyższej jakości olejki aromaterapeutyczne.

Joanna Stajszczak obecnie pracuje nad stworzeniem własnej marki luksusowych kosmetyków naturalnych - Alchemia Urody Arte Sana. Jej celem będzie skuteczna pielęgnacja ciała i duszy.

Joanna Staszczak Szkopowicz.

alchemy day spa warszawa

Day Spa Warszawa

Zabiegi spa warszawa 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda