Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

We Dwoje

Masaż relaksacyjny Alchemy Stress Fix Massage

Masaż relaksacyjny Alchemy Stress Fix Massage

Terapeutyczny masaż relaksacyjny ciała Alchemy Stress Fix Massage
Często zadawane pytanie jaki masaż?
Masaż jest rodzajem terapii manualnej w celu uwolnienia nagromadzonego stresu z organizmu jak również uspokojenie umysłu.

Pierwotnie zaprojektowany w celu rozluźnieniu mięśni i kojący, jak w innych terapiach manualnych, masaż relaksacyjny Alchemy rozwija różne techniki masaży używając ruchów harmonicznych, z których wynika pobudzenie organizmu otwierając korzystne reakcje powstające w metabolizmie mięśni, biologiczne i psychologiczne.

Masaż jest naturalnym sposobem relaksacyjnym, bez efektów ubocznych wykonany ręcznie dłońmi i przedramionami, bez użycia maszyn, ale z pomocą 100% naturalnych olejów tłoczonych na zimno wymieszanych z indywidualnie dobranym olejkiem eterycznym, masaż relaksacyjny jest wykonany w specjalnie przygotowanym przestronnym pokoju zaopatrzonym w jednorazową bieliznę, w blasku świec, z wyjątkową oprawą muzyczną, masaż relaksacyjny to masaż podczas którego działamy na wszystkie zmysły, redukując uczucie stresu.
Podczas masażu terapeutka ocenia stopień stresu psychofizycznego i poprzez mechaniczny nacisk rąk skupia się na odpowiednich miejscach.
W przeciwieństwie do innych rodzajów masażu, takich jak mechaniczne, fizjologiczne, estetyczne, sportowe..., relaksujący masaż wskazany jest dla osób, które doświadczają epizody stresu we wszystkich jego przejawach, a także dla tych, którzy pragną doświadczyć odruchów opiekuńczości. Badania empiryczne wykazały, że ludzie korzystając z masażu relaksującego poprawiają jakość życia i polepszają zdrowie.
Relaksujący masaż spostrzegany najczęściej jako jedyna alternatywa w życiu w stanie wewnętrznego niepokoju i presji do życia codziennego to potężne narzędzie, które pozwala na osiągnięcie stanu spokoju i odpoczynku dla ludzi i oprócz znanych efektów, poprawia krążenie, łagodzi nerwy i oczyszcza umysł.
Chociaż nie ma przeciwwskazań do masażu relaksującego, nie jest wskazane wykonać go w przypadku obrzęków, ciąży, przebytych operacji, wrzodów, oparzeń, stanów zapalnych, schorzeń nerek i chorób serca.
Obecnie istnieją różne szkoły specjalizujące się w fizycznym i emocjonalnym masażu człowieka poprzez masaż relaksacyjny.

My stworzyliśmy własną szkołę działań antystresowych podpartą ponad 20 letnim doświadczeniem praktycznym i różnymi szkoleniami specjalistycznymi.
Masaż Anty stres Alchemy jest jedyny w swoim rodzaju.
Dodatkowo po masażu proponujemy kosmetyki do pielęgnacji domowej.

10% rabatu przy płatności gotówką Cena: 460 zł *
Czas: 90 minut 

Masaże zobacz więcej jakie masaże ciała oferujemy. 

czytaj o stresie na blogu
http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com/2015/05/zyjesz-w-stresie-w-ciagym-stresie-nie.html?view=magazine
* cena promocyjna nie podlega dalszym rabatom 

 Czas zabiegu: 90 minut
Cena: 540 zł /cena promocyjna 460* zł

Zapisz się na ten zabieg Zapisz się na ten zabieg
We Dwoje We Dwoje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda