Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Masaże

HOT KARITE SPA CHI masaż ciała

HOT KARITE SPA CHI masaż ciała

CHI masaż energetyzujący.
Kiedy energia witalna CHI jest zablokowana i nie ma swobodnego przepływu MOŻE SIĘ okazać, że jesteś bez sił witalnych, emocjonalnych i nic się nie chce, wtedy właśnie potrzebujesz takiego masażu który zapewni swobodny przepływ energii witalnej, poczujesz się lepiej,
a zapewni to 100% naturalne masło karite w połączeniu z olejkiem z dziurawca, rumianku, rozmarynu i bergamoty.
Masaż wykonanny jest na 100% naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego marki CV Primery Essence www.cvpe.plHOT KARITE SPA CHI, ZEN, THALASSA

CZYM SIĘ WYRÓŻNIA TEN MASAŻ OD INNYCH?
Podczas tego masażu używamy dwóch kamieni półszlachetnych i kuli drewnianych Oyuyu.
Działanie: Prozdrowotne dla osób wyjątkowo zestresowanych ze skłonnościami do depresji, lękami z przykurczami mięśniowymi.

1. Jaspis Czerwony:  systematycznie stosowany pomaga leczeniu chorób kobiecych, szczególnie o podłożu psychosomatycznym, zwiększa odporność na stres i relaksuje w stanach depresyjnych, używany w medycynie ludowej na zaparcia, problemy trawienne (szczególnie wątroba lub żołądek), bóli i przykurczy mięśni, tonizuje.
To idealny klejnot do zrównoważenia ludzi, których sposób myślenia jest bardzo negatywny.

2. Jadeit Zielony: reguluje nadciśnienie i problemy trawienne,
spowodowane wysokim poziomem napięcia nerwowego i stresem pochodzenie psychosomatycznego. Masaż tym kamieniem ma wyjątkowe działanie na system nerwowy jak epilepsja, napady padaczkowe i choroba Parkinsona, dostarcza spokoju, cierpliwość, tolerancji i życzliwość, pomaga tym wszystkim którzy cierpią z powodu wielkiego stresu i napięć. Wpływ działania tego kamienia to zapewnienie spokoju w myśleniu, zmniejsza bóle głowy generowane przez napięcie mięśni, zapewnia prawidłową pracę naszego mózgu.

Uzupełnieniem tego masażu są Kule Oyuyu które mają za zadanie stymulować płyny mózgowo-rdzeniowe co sprawia że osiągniemy całkowite rozluźnienie mięśni biegnących wzdłuż kręgosłupa i polepszenie krążenia płynu mózgowo-czaszkowego przez kręgosłupie.

żwe dwoje w jednym pokoju.
Cena 370 zł

 Czas zabiegu: 60 minut
Cena: 230 zł zł

Zapisz się na ten zabieg Zapisz się na ten zabieg
Masaże Masaże

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda