Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Masaże

HOT KARITE SPA ZEN masaż ciała

HOT KARITE SPA ZEN masaż ciała

ZEN masaż antystresowy i relaksacyjny
Polecany dla osób bardzo zestresowanych po ciężkim tygodniu w pracy lub domu, specjalna technika masazu i składniki tego masła sprawiają, że poczujesz się inaczej i lepiej, 100% składniki jak ekologiczne masło shea, wyciąg z zielonej herbaty, mirra, ylang-ylang, cedr, róża mosqueta, dodatkowym działaniem tego masła jest efekt odmładzający skórę. pochodzenia roślinnego marki CV Primery Essence www.cvpe.pl

CZYM SIĘ WYRÓŻNIA TEN MASAŻ OD INNYCH? 
Podczas tego masażu używamy dwóch kamieni półszlachetnych i kuli drewnianych Oyuyu.
Działanie: Prozdrowotne dla osób wyjątkowo zestresowanych ze skłonnościami do depresji, lękami z przykurczami mięśniowymi. 

1. Jaspis Czerwony:  systematycznie stosowany pomaga leczeniu chorób kobiecych, szczególnie o podłożu psychosomatycznym, zwiększa odporność na stres i relaksuje w stanach depresyjnych, używany w medycynie ludowej na zaparcia, problemy trawienne (szczególnie wątroba lub żołądek), bóli i przykurczy mięśni, tonizuje.
To idealny klejnot do zrównoważenia ludzi, których sposób myślenia jest bardzo negatywny.

2. Jadeit Zielony: reguluje nadciśnienie i problemy trawienne,
spowodowane wysokim poziomem napięcia nerwowego i stresem pochodzenie psychosomatycznego. Masaż tym kamieniem ma wyjątkowe działanie na system nerwowy jak epilepsja, napady padaczkowe i choroba Parkinsona, dostarcza spokoju, cierpliwość, tolerancji i życzliwość, pomaga tym wszystkim którzy cierpią z powodu wielkiego stresu i napięć. Wpływ działania tego kamienia to zapewnienie spokoju w myśleniu, zmniejsza bóle głowy generowane przez napięcie mięśni, zapewnia prawidłową pracę naszego mózgu.

Uzupełnieniem tego masażu są  Kule Oyuyu które mają za zadanie stymulować płyny mózgowo-rdzeniowe co sprawia że osiągniemy całkowite rozluźnienie mięśni biegnących wzdłuż kręgosłupa i polepszenie krążenia płynu mózgowo-czaszkowego przez kręgosłupie.

Szczególy na temat szkolenia z tego masażu znajdziesz:
https://sklep.alchemiaurody.pl/p415-hot-karite-spa-ritual-cvpe.html

ż we dwoje w jednym pokoju.
Cena 370 złCzas zabiegu: 60 minut
Cena: 230 zł

Zapisz się na ten zabieg Zapisz się na ten zabieg
Masaże Masaże

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda