Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

masaż 


co to jest masaż

Masaż ciała, masaż klasyczny, masaż aromaterapeutyczny, masaż antystresowy, masaż polinezyjski, masaż antycellulitowy, masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż dla kobiet w ciąży, masaż dla dzieci, masaż dla mężczyzn, masaz stemplami, masaż to słowo, które kojarzy nam się z czymś dobrym, pozytywnym i miłym.Tak właśnie masaż to najbardziej prymitywna forma leczenia znana od zawsze.

W celu zwiększenia efektów masażu zalecamy zastosowanie ciepła przed masażem, może być to chwilowy pobyt w saunie, my stosujemy podgrzany olej migdałowy.
W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na różnego rodzaju stres związany z problemami wynikającymi z obowiązków w pracy, dziećmi, warunkami ekonomicznymi i chorobami, czy cywilizacją, dlatego musimy znaleźć czas dla nas w jakimś minimalnym wymiarze i inwestować w zdrowie i jego profilaktykę, aby uniknąć w przyszłości konsekwencji.

Bardzo ważnym elementem w naszym masażu jest olej, na którym wykonany jest masaż ciała, olej musi być pochodzenia roślinnego tłoczony na zimno, nierektyfikowany, nie mieszany, najlepiej, żeby był to olej migdałowy ze słodkiego migdała 100% naturalny.
W Alchemy Day Spa wykorzystujemy do masażu olej migdałowy ze słodkiego migdała z Tarragony Alqvimia, nierektyfikowany i nie mieszany z innymi olejami. Dodatkowo w masażu Alchemy dopasowujemy nutę zapachową w zależności od stanu emocjonalnego, to powoduje, że masaż nasz działa w wielu wymiarach, nie tylko fizycznym.

Masaż manualny wykonany na olejach w 100% naturalnych posiada nieskończone korzyści, a w szczególności zwalcza nagromadzony stres zapobiegając powstawaniu negatywnym skutkom produkowanym w naszym organiźmie.

Korzyści z masażuAnty-stres, łagodzi stres, rozluźnia mięśnie, ponieważ polepsza krążenie krwi, usuwa produkty przemiany materii, reguluje rytm serca i obniża ciśnienie krwi, osoba doświadcza poczucia spokoju i wyciszenia,zmniejsza ból poprzez poprawę krążenia krwi i składników odżywczych, jak tlenu docierającego szybciej na obszarach masowanych.
Zmniejsza stany zapalne i poprawia gojenie się ran. Kontakt z dłońmi specjalisty nie tylko dostarcza komfortu dla organizmu, ale także reguluje i łagodzi stres psychofizyczny.Efekt kosmetyczny masażu ciała Alchemy to zwiększenie elastyczność skóry, która staje się miękka i gładka.
W układzie pokarmowy zwiększa się wydzielanie soków żołądkowych, poprawiając funkcje żołądka i układu pokarmowego łącznie z jelitowym. Wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie krwi w organizmie, odtruwa i detoksykuje co w rezultacie dla organizmu sprawia, że ten bardziej efektywnie radzi sobie z chorobami.

Jakie obszary ciała wymagają szczególnego zaangażowania?Właściwie korzystny jest masaż całego ciała, ale zawsze musi on być wykonany przez specjalistę, pamiętaj że nie powinien być on wykonywany przez osoby niewykwalifikowane w celu zapobiegania bólu i dyskomfortu, masaż wykonany przy użyciu złej techniki i olejów parafinowych może wyrządzić wiele złego.

Podczas masażu terapeuta odpowiednio dostosowuje siłę masażu, który wykonany jest płynie, nigdy nie powinno być żadnych nagłych ruchów. Podczas masażu likwidujemy przykurcze mięśni, rozluźniając je, nadmierny nacisk może spowodować bólu lub obrzęk, chociaż w niektórych technikach masażu jak; masaż antycellulitowy, masaż odchudzający, masaż bańką chińską czy masaż limfatyczny może wystąpić taki efekt.

W masażu antystresowym zwracamy uwagę na niektóre miejsca w sposób szczególny jak masaż karku, pleców, stóp i dłoni.

Kiedy unikać masażu?
Podczas gorączki, zerwanych mięśniach, urazach, ranach, chorobach zakaźnych, przy zaawansowanych żylakach. Zawsze należy wypełnić specjalną kartę zdrowia, a ewentualne schorzenia i choroby prosimy omówić z naszą terapeutką, aby masaż był przyjemnością i zdrowiem.

Jak zaczynamy dobry masaż?
W Alchemy Day Spa Warszawa masaż antystresowy poprzedzony jest dobraniem specjalnej nuty zapachowej w zależności od stanu emocjonalnego, to dodatkowo spotęguje efektu masażu.

Pokój do masażu jest odpowiednio przygotowany, światło, muzyka w tle, zapach, podgrzane łóżko, podgrzany olej.Dodatkowo nasze masaże to specjalnie przygotowane elementy i techniki masażu, które możesz tylko poznać jak skorzystasz z niego w naszym salonie.Szczególnie rekomendujemy masaż we dwoje, nasze pokoje są wyjątkowo obszerne około 20-25 metrów kwadratowych, masaż dla dwojga w jednym pokoju to niezwykły pomysł na prezent na różne okazje, z nami poznasz inny wymiar masażu.
Zapraszamy
Nasze masaże;

Masaż na celulit; http://www.dayspa.pl/zabieg,332

Masaż Olejem z Marchewki; http://www.dayspa.pl/zabieg,35

Masaż klasyczny; http://www.dayspa.pl/zabieg,304

Masaż Antystresowy; http://www.dayspa.pl/zabieg,396

Masaż Aromaterapeutyczny; http://www.dayspa.pl/zabieg,4

Masaż Czekolada: http://www.dayspa.pl/zabieg,265

Masaż Miodem; http://www.dayspa.pl/zabieg,33

Masaż Olejem z Kokosa http://www.dayspa.pl/zabieg,21

Masaż Zodiakalny; http://www.dayspa.pl/zabieg,303

Masaż gorącymi kamieniami: http://www.dayspa.pl/zabieg,74

Masaż na cztery ręce http://www.dayspa.pl/zabieg,291

Masaż stemplami; http://www.dayspa.pl/zabieg,11

Masaż orientalną świecą; http://www.dayspa.pl/zabieg,400

Masaż Yin Yang; http://www.dayspa.pl/zabieg,404

Nowość MASAŻ RELAKSACYJNY STRESS FIX MASSAGE

http://www.dayspa.pl/zabieg,396

wiele innych masaży.

 

Nowości i Promocje Nowości i Promocje
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda