X

Szanowni Państwo,

po 17 latach działalności na ulicy Klonowej
salon Alchemy Day Spa zmienia swoją lokalizację.

Od 1 czerwca będziemy na ul. Kopernika 32 lok. 6, 00-336 Warszawa.

Dla Was zmieniamy się na lepsze.
Czekamy z niecierpliwością.

Zespół Alchemy Day Spa

Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Odchudzanie

Masaż Antycellulitowy masaż bańką chińską (Masaż Brazylijski)

Masaż Antycellulitowy masaż bańką chińską (Masaż Brazylijski)

Masaż Bańką Chińską 

Antycellulitowy masaż bańką chińską, to próżniowy masaż znany od bardzo dawna w Chinach, w medycynie chińskiej, bańka używana była do skutecznego leczenia różnego rodzaju chorób, a w szczególności przeziębień.

W Alchemy opracowaliśmy skuteczny masaż odchudzający mający za zadanie nie tylko rozbić tkankę tłuszczową, ale również cellulitową i dodatkowo ma za zadanie ujędrnić skórę, a to przede wszystkim dlatego, że ma silne właściwości drenujące, masaż bańką chińską skutecznie rozluźnia napięcia mięśniowe, jak również likwiduje powstałe bóle mięśniowe.

Precyzyjnie przygotowana procedura masażu bańką chińską pozwala nam na osiągnięciem wyjątkowych efektów na wybranych partiach ciała, jak pleców, brzucha, ramion, ud i pośladków.

Przed wykonaniem specjalistycznego masażu bańką chińską okolice masowane nacieramy Wodą Królowej Węgier, ma to za zadanie uaktywnić miejscowe krążenie, tak aby masaż był wyjątkowo skuteczny, w zależności od problemu kosmetycznego. Do oleju migdałowego dodajemy specjalistyczne mieszanki olejków eterycznych, w tym wypadku olejki eteryczne będą substancjami aktywnymi, które poprzez działanie Wody Królowej Węgier, wyjątkowo szybko przekroczą barierę naskórka, a co za tym idzie szybciej zadziałają. Synergia wszystkich tych elementów sprawia, że nasz masaż bańką chińską jest wyjątkowo skuteczny.

Dodatkowo masaż bańką chińską może być używany podczas masażu anty - stres dla osób z napięciami mięśniowymi na podłożu stresowym lub tych którzy prowadzą siedzący tryb pracy, masaż bańką chińską może być stosowany na przeziębienia, ponieważ ma działanie lecznicze.Jakie korzyści przyniesie masaż bańką chińską?
redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, odchudza, ujędrnia, działanie przeciwbólowe, przeciwdziała objawom grypy i przeziębienia, relaksuje mięśnie, na bóle mięśniowe, poprawia krążenie krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i zatrzymaniu płynów, likwiduje obrzęki.

Pielęgnacja domowa -> w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć.

 

Nasz masaż antycellulitowy bańką chińską wykonany jest na 100% kosmetykach naturalnych
Artesania Agave 
CV Primary Essence  

Czas- 30minut -> cena- 100zł
Czas- 60minut -> cena- 190zł

Dla zwiększenia efektywności i utrzymania długotrwałego efektu proponujemy wykonanie serii masaży [karnety]:
10 zabiegów po 30 min - 700 zł (*)
10 zabiegów po 60 min - 1300 zł (*)

(*) - płatność tylko gotówkąCzas zabiegu: 60 minut
Cena: od 100 zł zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Odchudzanie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda