Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Inne zabiegi

Voucher Alchemy Day Spa

Voucher Alchemy Day Spa

Co to jest voucher spa, Alchemy?

Voucher spa Alchemy może być kwotowy, lub ściśle określony zabieg o charakterze spa i wellness można go wybrać z menu Alchemy Day Spa Warszawa lub indywidualnie szyty na miarę w zależności od potrzeby lub upodobania.

Voucher Spa Alchemy to jednak coś więcej, charakter salon kosmetyczny Alchemy Day Spa Warszawa utrzymany jest w klimacie przedwojennej Warszawy, jest to wyjątkowe holistyczne miejsce w którym kosmetyczna pielęgnacja ciała od zewnątrz do wewnątrz i od wewnątrz na zewnątrz jest wyjątkowa i kompleksowa. Voucher spa Alchemy to nie tylko wyjątkowe natychmiastowe efekty kosmetyczne ciała i twarzy, ale ukojenie duszy, pielęgnacje w Alchemy to osiągniecie harmonii pomiędzy duszą i ciałem, dzięki świadomym działania osiągamy natychmiastowy i długotrwały efekt kosmetyczny, a dodatkowo zdrowia i doskonałego samopoczucia. 

Efekty kosmetyczne, doskonałe samopoczucie i zdrowie zawdzięczamy marce CV PRIMARY ESSENCE
Alchemy Day spa Warszawa to autoryzowany salon kosmetyczny marki CV PRIMARY ESSENCE ta wyjątkowa marka 100% kosmetyków naturalnych najwyższej jakości dla profesjonalistów jest w wielkim stopniu powodem że nie tylko nasze zabiegi kosmetyczno pielęgnacyjne urody są tak efektowne ale również ograniczamy dostarczanie zbędnych toksyn do organizmu co dodatkowo wpływa na jakość życia. 

Voucher spa Alchemy można kupić na kilko sposobów, bezpośrednio w naszej siedzibie ul. Mikołaja Kopernika 32 lok 6 w Warszawie Warszawa, lub w bardziej wygodnej formie jak przez internet, forma zakupu przez internet to bardzo wygodny sposób na kupienie prezentu jest to tak zwany voucher spa dla zapominalskich, bez wychodzenia z domu w łatwy sposób można go kupić jak zapytaj alchemy@dayspa.pl, voucher spa dla zapominalskich możemy zrealizować w 15 minut 24h na dobę.
Zamawiaj online 

Alchemy Day Spa od 1999 roku oferuje taki pomysł na prezent w postaci vouchera spa.
Pobyt w naszym spa salonie o charakterze salonu kostycznego sprawi radość każdemu, efektem którego będzie wyjątkowy, natychmiastowy, długotrwały efekt kosmetyczny jak również doskonałe samopoczucie, zdrowie i radość.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE zabiegi na prezent;
POMYSŁ NA PREZENT 1 - HOLISTYCZNE CEREMONIE SPA
POMYSŁ NA PREZENT TOP 2 - PAKIETY ONLINE ALCHEMY
POMYSŁ NA PREZENT TOP 3 - ZABIEGI AUTORSKIE 
POMYSŁ NA PREZENT TOP 4- MASAŻE CIAŁA 

Alchemy najstarszy salon kosmetyczny typu Day Spa w Warszawie

www.dayspa.pl

Nasz Partner Alchemia Urody turaj możesz kupić voucher kworowy na prezent 
WIĘCEJ >>>

Kontakt prezent w ostatniej chwili przez internet:
joanna@dayspa.pl 
Tel: 502 178 075

Salon kosmetyczny Alchemy
alchemy@dayspa.pl
Tel: 22 849 32 56
Tel. kom: 502 224 723
Tel. kom: 502 178 075
Ul. Mikołaja kopernika 32 lok 6 00-366 
Warszawa

 
Zapisz się na ten zabieg >

<- Inne zabiegi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda