X

Szanowni Państwo,

po 17 latach działalności na ulicy Klonowej
salon Alchemy Day Spa zmienia swoją lokalizację.

Od 1 czerwca będziemy na ul. Kopernika 32 lok. 6, 00-336 Warszawa.

Dla Was zmieniamy się na lepsze.
Czekamy z niecierpliwością.

Zespół Alchemy Day Spa

Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

We Dwoje

Masaż relaksacyjny Alchemy Stress Fix Massage, we dwoje w jednym pokoju. ANTY STRES

Masaż relaksacyjny Alchemy Stress Fix Massage, we dwoje w jednym pokoju. ANTY STRES

Terapeutyczny masaż relaksacyjny ciała Alchemy Stress Fix Massage
Często zadawane pytanie jaki masaż?
Masaż jest rodzajem terapii manualnej w celu uwolnienia nagromadzonego stresu z organizmu jak również uspokojenie umysłu.

Pierwotnie zaprojektowany w celu rozluźnieniu mięśni i kojący, jak w innych terapiach manualnych, masaż relaksacyjny Alchemy rozwija różne techniki masaży używając ruchów harmonicznych, z których wynika pobudzenie organizmu otwierając korzystne reakcje powstające w metabolizmie mięśni, biologiczne i psychologiczne.

Masaż jest naturalnym sposobem relaksacyjnym, bez efektów ubocznych wykonany ręcznie dłońmi i przedramionami, bez użycia maszyn, ale z pomocą 100% naturalnych olejów tłoczonych na zimno wymieszanych z indywidualnie dobranym olejkiem eterycznym, masaż relaksacyjny jest wykonany w specjalnie przygotowanym przestronnym pokoju zaopatrzonym w jednorazową bieliznę, w blasku świec, z wyjątkową oprawą muzyczną, masaż relaksacyjny to masaż podczas którego działamy na wszystkie zmysły, redukując uczucie stresu.
Podczas masażu terapeutka ocenia stopień stresu psychofizycznego i poprzez mechaniczny nacisk rąk skupia się na odpowiednich miejscach.
W przeciwieństwie do innych rodzajów masażu, takich jak mechaniczne, fizjologiczne, estetyczne, sportowe..., relaksujący masaż wskazany jest dla osób, które doświadczają epizody stresu we wszystkich jego przejawach, a także dla tych, którzy pragną doświadczyć odruchów opiekuńczości. Badania empiryczne wykazały, że ludzie korzystając z masażu relaksującego poprawiają jakość życia i polepszają zdrowie.
Relaksujący masaż spostrzegany najczęściej jako jedyna alternatywa w życiu w stanie wewnętrznego niepokoju i presji do życia codziennego to potężne narzędzie, które pozwala na osiągnięcie stanu spokoju i odpoczynku dla ludzi i oprócz znanych efektów, poprawia krążenie, łagodzi nerwy i oczyszcza umysł.
Chociaż nie ma przeciwwskazań do masażu relaksującego, nie jest wskazane wykonać go w przypadku obrzęków, ciąży, przebytych operacji, wrzodów, oparzeń, stanów zapalnych, schorzeń nerek i chorób serca.
Obecnie istnieją różne szkoły specjalizujące się w fizycznym i emocjonalnym masażu człowieka poprzez masaż relaksacyjny.

My stworzyliśmy własną szkołę działań antystresowych podpartą ponad 20 letnim doświadczeniem praktycznym i różnymi szkoleniami specjalistycznymi.
Masaż Anty stres Alchemy jest jedyny w swoim rodzaju.
Dodatkowo po masażu proponujemy kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Cena promocyjna przy płatnodci gotówką: 600 zł *
Czas: 90 minut 

Masaże zobacz więcej jakie masaże ciała oferujemy. 

czytaj o stresie na blogu
http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com/2015/05/zyjesz-w-stresie-w-ciagym-stresie-nie.html?view=magazine
* cena promocyjna nie podlega dalszym rabatom 

 Czas zabiegu: 90 minut
Cena: 740 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- We Dwoje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda