Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

We Dwoje

MASAŻ TYBETAŃSKI KU-NYE SUPER ANTY STRES I ZDROWIE

MASAŻ TYBETAŃSKI KU-NYE  SUPER ANTY STRES I ZDROWIE

Prozdrowotny masaż Tybetański opracowany na podstawie zaleceń medycyny tybetańskiej i jest podparty 1000 letnim doświadczeniem, KU, słowo honoru, oznacza to "szacunek" ciało i NYE oznacza "trzeć".

Zachowaliśmy tę starożytną wiedzę duchowości w oparciu o istnieniu trzech energii w każdym z nas, jest to energia Wiatru, energia Flegmy „ śluzu„ i energia Ognia, masaż ten koncentruje się na energii Wiatru, nazywany również LUNG odpowiedzialnej za wszystko co jest związane z ruchem w naszym organizmie.

LUNG wiatr to energia najważniejsza w naszym organizmie, ponieważ wspiera dwie pozostałe, a brak równowagi jest bezpośrednią przyczyną różnego rodzaju schorzeń , między innymi układu nerwowego.

Masaż KU-NYE reguluje pięć LUNGS
osoby:

• Relax układ nerwowy
• Poprawa krążenia
• Odblokowuje konkretne punkty z 84.000 kanałów energetycznych, które mamy w naszym ciele, poprawia nasze samopoczucie na wszystkich poziomach, jest spostrzegany jako profilaktyka zdrowia w harmonii z naturą.

"Lung jest początkiem i końcem wszystkich chorób"

Masaż opracowała i prygotowałą Joanna Stajszczak chcesz wprowadzić ten masaż? zapisz się na indywidualny kurs masazu joanna@dayspa.pl 

Czas zabiegu: 100 minut
Cena: 800 zł
Cena promocyjna przy płątności gotówką cena 700 zł * 

 Czas zabiegu: 100 minut.
Cena: 800 zł zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- We Dwoje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda