Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Masaże

Masaż Stemplami Sai Tei Spa

Masaż Stemplami Sai Tei Spa

Masaż całego ciała stemplami inaczej nazywany ,masaż gorącymi sakiewkami to rodzaj masażu, który jest niezwykle popularny w medycynie ajurwedyjskiej, a w szczególności w Indiach.

Ayurveda oznacza "nauka życia” znana od ponad 5000 lat; masaż gorącymi stemplami to coś więcej niż masaż, jego efekt to zdrowie zewnętrzne i wewnętrzne.

Masaż wykonany jest naprzemiennie z masażem manualnym, następnie odpowiednio przygotowany cykl stemplowania  obejmuje:  stemplowanie pleców, stóp, ogólnie całego ciała.

Stempel to rodzaj bawełnianej sakiewki zbudowanej z mieszanki suszonych roślin ziół leczniczych  jak eukaliptus, lawenda, tymianek, na bazie soli z Morza Martwego pozytywnie wpływając na stan fizyczny ciała, ale również emocjonalny i energetyczny.

Głównym zadanie masażu stemplami jest otwarcie porów skóry, aby ułatwić wchłanialność i zdolność absorpcyjną skóry na substancje aktywne roślin zawartych w stemplach do masażu. Właściwości  roślin to działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, rewitalizacyjne i odprężające. 

(Należy pamiętać, że bardzo ważne jest, aby masaż ten wykonany został na prawdziwych składnikach 100% naturalnych to gwarantuje właściwości i efekty mu przypisywane).

Właściwości masażu stemplami:
Regeneruje, wycisza, wzmacnia odporność, poprawia krążenie, wzmacnia system immunologiczny i pobudza metabolizm, podnosi aktywność i dostarcza dobrego samopoczucia.

Masaż stemplami rekomendowany jako pomysł na prezent,
http://www.dayspa.pl/prezent

MASAŻ STEMPLAMI SAI TEI SPA jest autorskim masażem właścicielki Alchemy Day Spa Warszawa.
Czas: 45 minut cena 200 minut.
Czas: 100 minut Cena: 420 zł.
Masaż dla dwojga w jednym pokoju czas 100 minut cena 840 zł cena promocyjna przy płatności gotówką 690 zł* 

(*) cena promocyjna nie podlega innym zniżkom. 

Chcesz nauczyć się tego masażu napisz joanna@dayspa.pl

CENNIK ALCHEMY 2022Czas zabiegu: 45 minut
Cena: 200 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Masaże

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda