Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Kim jesteśmy


Alchemy Day Spa to najstarszy salon kosmetyczny typu Day Spa w Warszawie, wykonujemy podstawowe zabiegi na twarz i ciało, ale naszą specjalnością są masaże i ceremonie spa dla dwojga w jednym pokoju,

  

Alchemy Luxury Day Spa to salon kosmetyczny wchodzi w skład grupy Alchemia Urody, która importuje luksusowe kosmetyki CV Primary Essence i Artesania Agave - w 100% naturalnych, opartych na najwyższej jakości olejach tłoczonych na zimno i olejkach eterycznych, ponad 20 lat.

Właścicielką Alchemy Luxury Day Spa jest Joanna Stajszczak - pasjonatka aromaterapii i terapii manualnych, od 1988 roku związana z sektorem kosmetyki profesjonalnej. Absolwentka najlepszych szkół kosmetycznych, w tym Szkoły The Alqvimia Work Shop, która wiedzie prym w zakresie aromaterapii, alchemii i perfumiarstwa.
Swoją karierę mistrza kosmetyki naturalnej rozpoczeła w szkołe kosmetycznej Pani Barbary Jaroszewskiej.
Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach, targach, najważniejszych światowych meetingach. Jej uczennice pracują w najbardziej prestiżowych salonach kosmetycznych SPA w kraju i zagranicą, prowadzą swoje salony wzorując się na naszym salonie Alchemy Luxury Day Spa w Warszawie.

Opracowane przez Joannę Stajszczak procedury pracy, specjalistyczne zabiegi holistyczne wykorzystywane są w salonach kosmetycznych, SPA i wellness zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
Po powrocie z Hiszpanii w 1999 roku, stworzyła pierwszy obiekt w Polsce typu Day Spa w Warszawie na ul. Ikara. Kontynuacją tego salonu jest Alchemy Luxury Day Spa w Warszawie na ul. Klonowej 20/1.

Pracują w nim najzdolniejsze terapeutki kosmetyki holistycznej. Salon świadczy wszelkiego rodzaju usługi kosmetyczne na twarz i ciało. Specjalnością jest pielęgnacja, opierająca się na najwyższej jakości kosmetykach naturalnych oraz indywidualny test kinezjologiczny. Wiedza i doświadczenie Joanny Stajszczak pozwala idealnie dopasować pielęgnację do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów.


Alchemy Luxury Day Spa to miejsce, w którym pracują profesjonaliści wyspecjalizowani w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness, opartych na starożytnej medycynie tybetańskiej i chińskiej, ale również Indiańskich i słowiańskich alchemików. To miejsce, w którym doświadczysz relaksu, odprężenia, regeneracji, a wszystko to dzięki kosmetykom o właściwościach aromaterapeutycznych i wiedzy profesjonalistów. W autorskich zabiegach pielęgnacyjnych wykorzystuje naturalne elementy terapii - wodę, algi, glinki, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, kamienie szlachetne i półszlachetne, najwyższej jakości olejki aromaterapeutyczne.

Joanna Stajszczak to marka gwarancja jakości.

Joanna Stajszczak Szkopowicz.

alchemy day spa warszawa

Day Spa Warszawa

Zabiegi spa warszawa 

<iframe width="480" height="270" src="https://youtube.com/embed/jY2HB-kq71k" frameborder="0"></iframe>
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda