Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Pakiety Day Spa

Pakiet Alchemy Luxury Day Spa OPEN House

Pakiet Alchemy Luxury Day Spa OPEN House

Pakiet Open Alchemy Luxury Day Spa to to same zalety i korzyści.
Kując ten karnet osoba obdarowana już na wstępie otrzymuje zniżkę 20% na wszystkie zabiegi z menu Alchemy Luxury Day Spa, na kosmetyki oferowane w naszym sklepie ponadto pakiet Alchemy Open ma wydłużony czas ważności  aż do sześciu miesięcy można go wykorzystywać.

Nominalna wartość tego pakietu 2500 zł, ale my dodatkowo podnosi jego wartość do wykorzystania na kwotę 2750 zł same przywileje.
Pakiet Open w Alchemy to doskonały pomysł na prezent lub voucher spa, zapewniający doskonałe samopoczucie zdrowie, działanie antystresowe i silnie relaksacyjne, również można go wykorzystać na wyjątkowo skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz ciało, wszystkie nasze zabiegi wykonane są przy pomocy najwyższej klasy renomowanych kosmetykach premium Alqvimia, CV Primary Essence lub Artesania.

Rezerwacja alchemy@dayspa.pl lub telefonie: 502178075

System sklepu pozwala na zrealizowanie vouchera spa bez wychodzenia z domu, wystarczy że otrzymamy wygenerowane potwierdzenie przelewu i przesłanie na nasz adres email: alchemy@dayspa.pl a my jak naszybciej w miarę możliwości wyślemy zaproszenie pod wskazany adres email lub do samodzielnego wydrukowania.
Alchemy jeszcze nigdy nie było tak łatwo.

 ONLINE wersja elektroniczna wysyłana na wskazany email lub do samodzielnego wydruku.

* nie dotyczy kosmetyków przecenionych, zniżki w tym przypadku nie łączą się.

 Cena: 2500 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Pakiety Day Spa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda