Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Odchudzanie

Naturalny detoks Brisa Marina

Naturalny detoks Brisa Marina

Zabieg polecany przez cały rok dla osób, które rozpoczynają odchudzanie.
To zabieg szok, który wykorzystuje właściwości wody morskiej oraz wszystkich elementów jej środowiska między innymi alg w procesach regeneracji organizmu to Thalassoterapia.

Algi są bogactwem morza i ze względu na swoje składniki (makro i mikroelementy, witaminy) posiadają wiele dobroczynnych właściwości, z których najważniejsze to silne działanie detoksykacyjne, oczyszczają organizm z nadmiaru wody i toksyn, pomagają zremineralizować organizm, wzmacniają układ odpornościowy i pobudzają go do naturalnej odnowy.

Zabiegi oparte o te założenia dają bardzo szybkie i skuteczne efekty w kuracjach pielęgnujących, wyszczuplających, antycellulitowych, nawilżających czy oczyszczających, idealne przy schorzeniach skóry, układu oddechowego, wyczerpaniu, bezsenności czy reumatyzmie.
Brisa Marina to pielęgnacja oparta na Thalassoterapii pobudza ciało do regeneracji, oczyszcza i odtruwa organizm z nagromadzonych toksyn, idealna jako początek diety odchudzajacej albo uzupełnienie dnia postnego np. 1 raz w miesiącu
(morski peeling ciała i twarzy, okład z alg bretońskich - w trakcie masaż twarzy ciepłymi muszlami, kąpiel drenująca, wmasowanie koncentratu olejków esencjonalnych)
Pielęgnacja rekomendowana od pełni księżyca do nowiu księżyca
Indywidualna konsultacja
Polecamy zabieg uzupełnić o masaż cena 550 zł czas 180 minut z masażem ciała.

Alchemy Day Spa Warszawa od 1999 r.  Czas zabiegu: 120 minut
Cena: 350 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Odchudzanie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda