Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Zabiegi dla mężczyzn

Aroma Peeling i masaż całego ciała dla mężczyzn

Aroma Peeling i masaż całego ciała dla mężczyzn

Wyjątkowa pielęgnacja całego ciała wykonana przy użyciu 100% kosmetyków naturalnych, polega na mechanicznym usunięciu obumarłego naskórka i innych zanieczyszczeń skóry, peeling aktywuje i przyśpiesza regenerację komórkową.

Peeling jest peelingiem solnym, a bazą jest sól z Morza Martwego Alqvimia, przygotowywany jest przed zabiegiem z indywidualnie dobraną nutą zapachową i olejem tłoczonym na zimno ze słodkiego migdała.
Po wykonaniu peelingu wykonujemy masaż całego ciała, indywidualnie dobraną nutą zapachową, towarzyszącą przez cały czas zabiegu. Sprawia, że nie tylko otrzymujemy efekt kosmetyczny, ale równowagę emocjonalną, czego efektem jest doskonałe samopoczucie, głęboki relaks i efekt antystresowy.

Dlaczego tak dobry jest peeling solą z Morza Martwego?
Sól z Morza martwego Artesania Agave wydobywana jest z dorzecza rzeki Jordan posiada 350 różnych minerałów, tak bardzo wysoka koncentracja związków chemicznych, sprawia że jego działanie nie tylko ogranicza się do mechanicznego pozbycia się zrogowaciałego naskórka, ale również działa antyseptycznie jako katalizator przyśpieszający wchłanianie wartościowych substancji aktywnych dla skóry zawartych w oleju tłoczonym na zimno i olejkach eterycznych.

Dlaczego warto wykonać peeling ciała?
Najważniejszym efektem kosmetycznym jest to, że peeling aktywuje regenerację komórkową, łagodzi szorstkość skóry, usuwa drobne niedoskonałości skóry, dzięki użytym kosmetykom najwyższej jakości, skóra staje się jedwabista, odżywiona, piękna o wyrównanym kolorycie, efekt odmładzający.

Jak często wykonywać peeling ciała?
Peeling ciała zalecamy wykonać minimum raz w tygodniu.

 Czas zabiegu: 100 minut
Cena: 455 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Zabiegi dla mężczyzn

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda