Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Pielęgnacja Ciała

AROMATERAPEUTYCZNY PEELING CIAŁA Yin i Yang

AROMATERAPEUTYCZNY PEELING CIAŁA Yin i Yang

Yin i Yang peeling. NOWOŚĆ !!

Indywidualnie szyty na miarę prozdrowotny peeling całego ciała w zależności od aktualnej polaryzacji, specjalnie zastosowana metoda testu kinezjologicznego precyzyjnie określa co w danym momencie potrzebuje organizm człowieka pod względem emocjonalnym, unikalna metoda pracy z olejkami eterycznymi pozwala nam na osiągnięcie równowagi emocjonalnej, regeneracji głębokiego relaksu podczas wykonywania peelingu.

Kosmetyczne właściwości są dobrze znane, złuszczanie martwego naskórka jest niezbędnym zabiegiem dla zachowania młodego i zdrowego wyglądu skóry.
Peeling wykonany na bazie antyseptycznej soli z morza martwego intensywnie rozcierany na skórze usuwa zrogowaciałe komórki naskórka i przygotowuje ją do otrzymania odżywczych składników zawartych w oleju ze słodkiego migdała tłoczonego na zimno, zawierającego wyjątkowe składniki odżywiające, nawilżające i uelastyczniające, pozostawiając skórę w idealnym stanie i jedwabistą w dotyku.

Wyjątkowość tego peelingu: to prozdrowotne działanie kosmetyczne ponieważ preparaty użyte podczas peelingu są w 100% naturalne.

Peeling ten rekomendujemy zarówno Kobietom, jak i Mężczyznom

Zapytaj o ten zabieg:
mail: alchemy@dayspa.pl
Tel: 502178075

 Czas zabiegu: 45 minut
Cena: 165 zł

Zapisz się na ten zabieg Zapisz się na ten zabieg
Pielęgnacja Ciała Pielęgnacja Ciała

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda