Prasa o nas

Nieskończona liczba artykułów o naszej pracy w prasie internecie, sprawia że od dawna nie publikujemy nowych artykułów.

Dziękujemy wszystkim którzy piszą o Alchemy dobrze czy źle krytyka buduje.

Salon Alchemy Day Spa w Warszawie oferuje szeroki wachlarz zabiegów SPA z wykorzystaniem aromaterapii i naturalnych kosmetyków. Poznaj sekret piękna i harmonii w zgodzie z naturą.

 • Odkryj moc aromaterapii

  • Czym jest aromaterapia i jakie są jej zalety?
  • Jak aromaterapia wpływa na zdrowie i urodę?
  • Zabiegi SPA z wykorzystaniem olejków eterycznych
 • Naturalne kosmetyki dla Twojej skóry

  • Dlaczego warto sięgać po naturalne kosmetyki?
  • Jakie naturalne składniki znajdziesz w naszych produktach?
  • Korzyści stosowania naturalnych kosmetyków
 • Alchemy Day Spa: Oaza spokoju i relaksu

  • Nasza oferta zabiegów SPA
  • Atmosfera naszego salonu
  • Dlaczego warto wybrać Alchemy Day Spa?
 • Opinie o Alchemy Day Spa

  • Co mówią o nas nasi klienci?
  • Nagrody i wyróżnienia
 • Kontakt

  • Gdzie nas znajdziesz? ul. Mikołaja Kopernika 32 lok 6 metro Nowy Świat (Śródmieście)
  • Jak się z nami skontaktować? tel: 502 224 723
  • Rezerwacja online Email: alchemy @dayspa.pl

Spa Hauses
Masaż dla dwojga 

Pomysł na prezent Warszawa.

Alchemy Day Spa Warszawa to pionier i lider w koncepcji tworzenia pobytu w Alchemy Day Spa jako pomysłu na prezent, w mieście, jako pierwsi w 1998 roku zaoferowali voucher spa, jako pobyt w Alchemy Day Spa, łatwa forma relaksu bez potrzeby wyjazdu z Warszawy.

Alchemy Day Spa Warszawa jest autoryzowanym salonem profesjonalnej marki premium 100% kosmetyki naturalne Alqvimia, to sprawia że pomysł na prezent w Alchemy nie tylko dostarcza doskonałego samopoczucia wyjątkowych efektów kosmetycznych ale również zdrowia ponieważ kosmetyki w 100% naturalne nie dostarczają zbędnych toksyn do organizmu.

Nasz pomysł na prezent to wyjątkowe możliwości stworzenia indywidualnej oferty dla każdego w zależności od upodobań i potrzeby. Alchemy Day Spa i jego pomysł na prezent to nieskończone możliwości, w Alchemy Day Spa nigdy nie zapomnieli że zbudowana filozofia Day spa bazuje na idei salonu kosmetycznego. Dlatego oferta pomysłu na prezent jest wyjątkowo obszerna, pomysł na prezent Alchemy może być zabiegiem kosmetyczno pielęgnacyjnym na twarz lub ciało, jednak ze względu na charakterystykę salonu kosmetycznego ją jest Day Spa w Alchemy stworzyłi wyjątkowe ceremonie i rytuały utrzymane w charakterze wellness, dlatego rekomendowany pomysł na prezent salonu to właśnie taka ceremonia piękna inna od innych wyjątkowa, może być szyta na miarę zarówno możliwości portfela jak i również oczekiwania osoby obdarowanej. Ceremonia Alchemy to kompleksowy zabieg pielęgnacyjny na ciało twarz i duszę, w ceremonii przewidziana jest kąpiel, poczęstunek, trwa około trzech godzin. Pobyt w Alchemy Day Spa Warszawa to wyjątkowe propozycje prezentu. Oryginalnym pomysłem na prezent jest również masaż aromaterapeutyczny ciała, ten wyjątkowy masaż to nie tylko fizyczny masaż ciała o najbardziej prymitywnej formie leczenia, w Alchemy Day Spa Warszawa podczas masażu oprócz oddziaływania fizycznego dotykamy również duszę, a to dzięki indywidualnie dobranej nucie zapachowej na której zostanie wykonany masaż, dobranie olejku eterycznego w zależności od stanu emocjonalnego człowieka na którym wykonany zostanie masaż ciała, to kwintesencja doświadczenia naszych terapeutek które razem z najbardziej naturalnymi olejami i olejkami eterycznymi sprawiają że osoba obdarowane nie tylko doświadczy doskonałego dobrego samopoczucia ale również wyjątkowych efektów kosmetycznych jak i równowagi pomiędzy duszą i ciałem.

Prezent lub voucher spa można zakupić na różne sposoby najbardziej popularną formą jest w siedzibie Alchemy Day Spa Warszawa ul. Klonowa 20 lok 1 tuż przy Placu Unii Lubelskiej, na miejscu zawsze doradzą terapeutki lub ułożą odpowiedni program, inną możliwością zakupienia prezentu lub vouchera spa jest droga mailowa joanna@dayspa.pl to również wygodny sposób kupienia prezentu, korespondencyjnie można ustalić szczegóły i odebrać go już przygotowanego w Alchemy Day Spa.

Wychodząc na przeciwko klientom Alchemy przygotowała również wyjątkowo wygodną formę zakupu prezentu bez wychodzenia z domu w 15 minut, sposób ten cieszy się nadzwyczajnym powodzenie osób które chcą nabyć taki prezent w ostatniej chwili bo zapomnieli, wystarczy wybrać zabieg przeznaczony na prezent lub określić kwotę ustalić to mailowo lub telefonicznie 502178075 a drogą mailową po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, wyślemy voucher spa na podany adres mailowy do samodzielnego wydrukowania.

Taki prezent może być realizowany 24h na dobę.

Co wyróżnia Alchemy Day spa od innych salonów typu Day Spa Warszawa

Doświadczenie 

100% Kosmetyki naturalne

Wyjątkowe miejsce utrzymane w klimacie przedwojennej Warszawy

Alchemy Day Spa t żeby życie było łatwiejsze.

Alchemy Day Spa jesteśmy na skraju tworzenia magii.

Alchemy to zdrowie, wyjątkowe natychmiastowe i długotrwałe efekty kosmetyczne.

Co to jest masaż? masaż to najbardziej prymitywna forma leczenia za pomocą dotyku i w taki sposób można by było to zdefiniować, z francuskiego massage to aktywność która odznacza się przesuwaniem rąk innej osoby po ciele drugiej, ale nie tylko jest to również naciskanie, uderzanie zachowując rytm z różną intensywnością na poszczególnych częściach ciała, zawsze z końcowym efektem terapeutycznym, kosmetycznym lub sportowym.

Przykład: nie masuj mnie po plecach, bardzo mnie bolą plecy, chcę iść do jakiegoś spa w Warszawie żeby zrobić masaż, zawsze mam ból w stopach ale masaż pomaga mi poczuć się lepiej.

Masaż może opierać się na zdeterminowanej technice jest również sztuką i nauką ponieważ zazębia kwestie biologiczne, medyczne, psychologiczne, jak inne.

Uważa się że masaż pomaga w zrelaksowaniu ciała i duszy, uśmierzać ból, zapobiegać bezsenności.

Masaż ciała może być bardzo różny z różnymi efektami:

Masaż terapeutyczny, poprawiający cyrkulację krwi, pozwala odzyskać mobilność i zredukować ból, masaż fizjologiczny, łagodzi zmęczenie, masaż sportowy przygotowuje sportowców do zawodów, masaż relaksujący to masaż który łagodzi napięcia fizyczne i psychiczne, masaż profilaktyczny to masaż który dostarcza ogólnego komfortu i dobrego samopoczucia regulując napięcia, zapobiegając różnym kontuzjom.

Trzeba zaznaczyć że masaż powinien być wykonany przez ekspertów którzy mają odpowiednie certyfikaty lub dyplomy pozwalające na wykonywanie masaży, w innym wypadku masaż wykonany przez dyletantów osoby przypadkowe może mieć nie miłe konsekwencje dla osób które go otrzymały.

Alchemy Day Spa Warszawa salon kosmetyczny wykonuje szereg masaży, które skierowane są na różne dolegliwości.

Masaż klasyczny to masaż który jak wcześnie wspomniałem może być wykonany w zależności od potrzeby i oczekiwania klienta.

Masaż gorącymi kamieniami to masaż który został stworzony na potrzeby silnego relaksu i zresetowaniu pola magnetycznego na którego jesteśmy narażeni codziennie, poprzez różnego rodzaju działające urządzenia domowe, ale w wielkim stopniu pola magnetyczne wytwarzane przez telefonię komórkową i wi-fi które są wszędzie.

Masaż gorącymi kamieniami to wyjątkowy masaż pozwalający się głęboko zrelaksować i odpocząć. Masaż kamieniami rekomendowany jest jako idealny masaż dla dwojga w jednym pokoju. Masaż stemplami to wyjątkowy masaż sakiewkami sporządzonymi z różnych ziół na bazie soli z morza martwego, zadaniem masażu stemplami to wzmocnienie odporności i relaks całego ciała, Alchemy Day Spa Warszawa opracowała specjalną metodę masażu stemplami która dostarcza wyjątkowo skutecznych efektów terapeutycznych a w szczególności zdrowia i wyjątkowego samopoczucia.

Masaż miodem, rosyjski masaż pleców to wyjątkowy masaż który działa odżywczo i detoksykująco, w masażu tym wykorzystywany jest miód jadalny olej sezamowy z odpowiednią mieszanką olejków eterycznych.

Masaż aromaterapeutyczny Alchemy Day Spa to prawdopodobnie najlepszy masaż w Warszawie, masaż aromaterapeutyczny to masaż podczas którego nie tylko dotykamy ciała fizycznego ale również duchowego, aromaterapeutyczny masaż swoją wyjątkowość zawdzięcza miedzy innymi kosmetyką które zostały wykorzystane podczas tego masażu. Alchemy Day Spa to autoryzowany salon kosmetyczny Alqvimia, oferujący kosmetyki najwyższej jakości i czystości dla profesjonalistów, w kosmetykach wykorzystane są olejki eteryczne i oleje tłoczone na ziemno dlatego masaż aromaterapeutyczny ciała to nie tylko wyjątkowe efekty kosmetyczne ale również fizyczne i duchowe, masaż aromaterapeutyczny w takim wydaniu to wyjątkowa równowaga pomiędzy duszą i ciałem, nuta zapachowa dobierana jest indywidualnie w zależności od stanu emocjonalnego klienta. Masaż Aromaterapeutyczny Alchemy to doskonały pomysł na prezent, ze względu na duże pokoje zabiegowe masaż aromaterapeutyczny ciała lub twarzy spostrzegany jest wyjątkowo pozytywnie jako masaż we dwoje w jednym pokoju.

Masaż twarzy o działaniu odmładzającym to masaż autorski właścicielki rekomenduje się 10 masaży twarzy w serii. Pierwsze trzy tygodnie co drugi dzień jeden masaż potem raz w tygodniu, czas trwania masażu 1 ? godzina. Masaż twarzy podparty jest indywidualnie dobraną pielęgnacją domową która ma za zadanie przedłużyć uzyskany efekt odmładzający a dodatkowo go utrwalić.

Autorski masaż odmładzający twarzy szyi i dekoltu Alchemy, składa się z precyzyjnie przygotowanych kroków które w konsekwencji dostarczają wyjątkowych i długotrwałych efektów liftingowych.

Masaż odmładzający twarzy rozpoczyna się demakijażem twarzy, następnie przeprowadzona jest analiza cery, standardowo raz w tygodniu zostanie wykonany peeling twarzy przez pierwsze trzy tygodnie przy pierwszym spotkaniu w tygodniu, masaż wykonany zostanie na odpowiednio dobranym oleju tłoczonym na zimno z użyciem mieszanki olejków eterycznych o działaniu liftingowych.

Raz w tygodniu przez pierwsze trzy tygodnie masaż zakończony jest specjalnie przygotowaną maską odmładzającą która ma za zadanie utrwalić osiągnięty efekt kosmetyczny. Po zakończeniu serii masaży odmładzających twarzy żeby utrzymać efekt masaż będzie wykonywany raz w miesiącu, podczas masażu zachowawczego wykonany zostanie peeling twarzy masaż i maska w zależności od potrzeby cery.

Masaż odmładzająco liftingowy to kuracja która trwa siedem tygodni, widoczny efekt kosmetyczny to 6 miesięcy.

Gwarantowany efekt przy wykonywaniu zaleceń dziennych pielęgnacji domowej, ściśle ustalonej pielęgnacji codziennej na kosmetykach Alqvimia. Dla zachowania uzyskanego efektu klientka zobowiązuje się przynajmniej raz w miesiącu do wizyty w Alchemy i wykonaniu masażu odmładzającego, w specjalnie ustalonej cenie.

Masaż odmładzający sprzedawany jest wyłącznie w karnetach 9 masaży i jednego gratis, obowiązkowe jest zakupienie pielęgnacji domowej kosmetykami Alqvimia. składającej się z:

Opcja1 Mleczko do demakijażu Ylang Ylang. Tonik Różany. Ekstrakt Odmładzający

Opcjonalnie krem kontur oczu i ust. Krem Odmładzający seria Absoluty Beauty.

Opcja 2 Masaże 9 jeżeli klientka zdecyduje się na serie kosmetyków Eternal Youth  Krem do twarzy Eternal Youth. Krem kontur oczu i ust Eternal Youth. Ekstrakt serum Eternal Youth. Mleczko do demakijażu  Ylang Ylang. Tonik Różany Naturalny peeling do twarzy Alqvimia

Oferta masażu odmładzającego to pakiet i musi byś sprzedana z pielęgnacją domową w zależności od wybranej opcji, masażu nie sprzedajemy osobno.

Więcej informacji joanna@dayspa.pl