Masaże

Masaże Alchemy w Warszawie to synergia wielu działań, żeby osiągnąć równowagę pomiędzy duszą i ciałem, a tym samym stan głębokiego relaksu, antystresu i doskonałego samopoczucia. Masaże nasze to działanie na wszystkie zmysły; wzrok, słuch, smak, węch. Techniki zaczerpnięte są z wielu kultur całego świata. Nasze usługi wykonywane są na 100% kosmetykach naturalnych, dlatego również nasze masaże to zdrowie i jego profilaktyka. W ofercie masaży znajdziecie propozycje masaży dla Kobiet i Mężczyzn. Posiadamy szeroki wachlarz Masaży dla dwojga w jednym pokoju i wciąż szukamy nowych zaskakujących masaży. Najbardziej popularne masaże ciała wśród masaży relaksacyjnych antystresowych to; masaż aromaterapeutyczny, masaż kamieniami, masaż świecą, masaż stemplami, masaż stres-fix, masaże te cenione są zarówno wśród singli jak i par w jednym pokoju.

Masaż ciała Warszawa

Alchemy nie tylko oferuje masaże relaksacyjne, dostarczamy również masaż kosmetyczny specjalistyczny, jak masaż na cellulitis, masaż z elementami drenażu limfatycznego, czy odchudzający masaż bańką chińską. Alchemy to coś więcej niż masaż to działanie fizyczne i duchowe.

Polecamy również wiele apetycznych rodzajów masażu. Poza klasycznym, aromaterapeutycznym i tym na cztery ręce także: masaż czekoladą, migdałowy i z olejkami eterycznymi. Rewelacyjny jest masaż stóp – w stopach znajdują się receptory odpowiedzialne za funkcjonowanie całego organizmu. Antycellulitowy z kolei przyniesie niepomiernie lepsze efekty, niż używanie najlepszych nawet kosmetyków. I jeszcze zodiakalny – zharmonizowany ze znakiem zodiaku.

Dlaczego warto skorzystać

Atrakcyjne ceny, doświadczeni masażyści, świetne masaże i równie świetne efekty – czy to nie są wystarczające powody, aby skorzystać z oferty Alchemy Day Spa? Jeśli codzienne zmęczenie zwala cię z nóg, a napięcie nie pozwala zasnąć ani skutecznie odpocząć, czas na masaż. Delikatne ale i silne dłonie naszych masażystów postawią na nogi każdego, kto stracił kontakt ze swoim ciałem i czuje się wyłącznie supłem znękanych mięśni.