Zabiegi

Nasze zabiegi

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja cery ma niejedno oblicze. Odżywcze zabiegi dla skóry zmęczonej, czyszczenie skóry trądzikowej, odmładzające zabiegi anty-aging, peelingi kwasami.

Zobacz

Pielęgnacja ciała

Holistyczne zabiegi nie wykluczają też ukojenia zmysłów i emocji. Kiedy traktujemy człowieka jako psychosomatyczną całość, pielęgnacja ciała okazuje się tylko jednym z elementów.

Zobacz

Masaże

Masaże Alchemy w Warszawie to synergia wielu działań, żeby osiągnąć równowagę pomiędzy duszą i ciałem, a tym samym stan głębokiego relaksu, antystresu i doskonałego samopoczucia.

Zobacz

Ceremonie i Rytuały

Są to kompleksowe zabiegi wykorzystujące synergię technik masaży, olejków eterycznych i ciepłych 100% naturalnych olejów tłoczonych na zimno.

Zobacz

Odchudzanie

Modelowanie sylwetki to wielu czynników, aby osiągnąć spodziewany efekt trzeba wziąć pod uwagę takie elementy jak dieta, ćwiczenia i zabiegi pielęgnacyjne.

Zobacz

Zabiegi dla mężczyzn

Mężczyźni dbają o swoją urodę. Czasy się zmieniają i dzisiaj nowoczesny mężczyzna nie wstydzi przyznać się, że dba o swój wygląd

Zobacz

We dwoje

Masaż dla dwojga w jednym pokoju lub zabieg to zmysłowy oryginalny pomysł na romantyczny wieczór, ale nie tylko, relaksujący, regenerujący, równoważący emocje zabieg dla Dwojga.

Zobacz

Ciąża

Przygotowaliśmy kilka zabiegów dla kobiety w ciąży bezpiecznych o działaniu profilaktycznym na ogólne zdrowie i emocje poprawiające samopoczucie, wszystko w harmonii z naturą.

Zobacz

Młoda para

Pomysł na prezent dla młodej pary we dwoje w jednym pokoju.

Zobacz

Zabiegi autorskie

Zobacz

Inne zabiegi

Zobacz

Pakiety

Zobacz