Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Kim jesteśmy


Pracownia Urody i Aromaterapii to nasza pasja, posiadamy doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą, wykonujemy najwyższej jakości i skuteczności zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz

Gabinet kosmetyczny typu Day Spa Alchemy jako pierwszy który powstał na terenie Warszawy działa od 1998 roku świadcząc wszelkiego rodzaju usługi kosmetyczne, naszą specjalnością są pielęgnacje naturalne przy użyciu kosmetyki naturalnej Alqvimia o charakterze spa.

Jesteśmy autoryzowanym salonem firmy Alqvimia.
Wykonujemy wyjątkowo skuteczne o natychmiastowym efekcie zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało używając w 100% kosmetyki pochodzenia naturalnego.

Spa Warszawa to unikalne miejscu w samym sercu Warszawy na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, gdzie esencja natury materializuje się we wszystkich zabiegach  holistycznych i tradycyjnych programach pielęgnacyjnych.

Day Spa Warszawa znajduje się na parterze przedwojennej kamienicy z 1920 roku przy ulicy Klonowej tuż obok Placu Unii Lubelskiej,Warszawa to właśnie tu zaczynają się dwie najważniejsze ulice Marszałkowska Warszawy która prowadzą do centrum stolicy i ulica Puławska która wprowadza nas w serce Mokotowa.
Miejsce to ma szczególną historię, gdyż mieszkała w nim znana artystka polskich scen Rena Rolska, zaś w późniejszym czasie miał tu swoją pracownię wybiitny krawiec ubierający warszawską elitę p. Aleksander Drozda. Alchemy Day Spa specjalizuje się w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness, w pielęgnacji twarzy, ciała i duszy opartych na starożytnych recepturach alchemicznych pochodzących ze wszystkich zakątków świata i zapewniających każdemu Klientowi prawdziwy relaks, odprężenie i odrobinę luksusu. 

Każdy kto zaszczyci nas swoja obecnością i przekroczy progi Alchemy Day Spa Warszawazasmakuje ciszy, relaksu, harmonii oraz odnajdzie piękno i dobre samopoczucie.
W autorskich zabiegach pielęgnacyjnych, które wykonujemy wykorzystujemy wszystkie naturalne elementy terapii – wodę, algi, glinki, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, kamienie szlachetne i półszlachetne, esencje aromaterapeutyczne o100% czystości, jakości i efektywności . 
Day Spa Warszawa to autoryzowany salon firmy The Alchemy Workshop Alqvimia światowego lidera w kosmetyce naturalnej i aromaterapii, wszystkie kosmetyki są wolne od syntetycznych konserwantów, parabenów,pochodnych ropy naftowej, silikonów, syntetycznych barwników.

Doświadczenie, profesjonalizm i doskonałe dłonie naszych terapeutów pozwolą idealnie dopasować pielęgnacje do indywidualnych potrzeb każdego najbardziej wymagającego Klienta. 

KOSMETYKA NATURALNA LUKSUS XXI WIEKU.

Tu znajdziesz profesjonalistów z talentem wiedzą i doświadczeniem.

Warszawska kosmetyczka  można jej zaufać 
Od roku 1988 w branży kosmetyki profesjonalnej 

Cenimy sobie najwyższej jakości usługi kosmetyczne, przeczytajcie mój artykuł

Joanna Staszczak Szkopowicz.

alchemy day spa warszawa

Day Spa Warszawa

Zabiegi spa warszawa 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda