Alchemy Luxury Day Spa
w Warszawie

Najstarszy salon kosmetyczny Day Spa w Warszawie.
Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało, naszą specjalnością są masaże ciała i twarzy,
jak KOBIDO i holistyczne ceremonie spa.
Odkryj nasze zabiegi

Stosujemy wyłącznie
100% kosmetyki naturalne

Specjalizujemy się w holistycznych programach piękna, przywracamy harmonię pomiędzy naszą psychiką i ciałem, czego przykładem są ceremonie piękna, doskonałego samopoczucia i zdrowia.
O nasZabiegiPromocjePomysł na prezent

Rodzaje zabiegów

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja cery ma niejedno oblicze. Odżywcze zabiegi dla skóry zmęczonej, czyszczenie skóry trądzikowej, odmładzające zabiegi anty-aging, peelingi kwasami.

Zobacz

Pielęgnacja ciała

Holistyczne zabiegi nie wykluczają też ukojenia zmysłów i emocji. Kiedy traktujemy człowieka jako psychosomatyczną całość, pielęgnacja ciała okazuje się tylko jednym z elementów.

Zobacz

Masaże

Masaże Alchemy w Warszawie to synergia wielu działań, żeby osiągnąć równowagę pomiędzy duszą i ciałem, a tym samym stan głębokiego relaksu, antystresu i doskonałego samopoczucia.

Zobacz

Ceremonie i Rytuały

Są to kompleksowe zabiegi wykorzystujące synergię technik masaży, olejków eterycznych i ciepłych 100% naturalnych olejów tłoczonych na zimno.

Zobacz

Odchudzanie

Modelowanie sylwetki to wielu czynników, aby osiągnąć spodziewany efekt trzeba wziąć pod uwagę takie elementy jak dieta, ćwiczenia i zabiegi pielęgnacyjne.

Zobacz

Zabiegi dla mężczyzn

Mężczyźni dbają o swoją urodę. Czasy się zmieniają i dzisiaj nowoczesny mężczyzna nie wstydzi przyznać się, że dba o swój wygląd

Zobacz

Aktualności

Solenizanci MAJ 2024

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Alchemy Day Spa W prezencie zabiegi w promocyjnych cenach   LET´S BREATH Dotleniający […]

Wybierz swój prezent na Twoje imieniny lub urodziny

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Alchemy Day Spa W prezencie zabiegi w promocyjnych cenach   LET´S BREATH Dotleniający […]

Dzień Matki 2024

Idealny prezent na Dzień Matki: Zaproszenia SPA w Alchemy Day Spa Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Matki? Podaruj swojej mamie […]

Zapisz się do naszego newslettera