Dayspa
Polska wersja  English version  Spain

Masaże

Terapia ciała

Terapia ciała

TERAPIA CORPORAL 
Holistyczna terapia ciała 
Profilaktyka zdrowia, masaż „ szyty na miarę", synchronizacja z oddechem.
Jedyna i unikalna terapia w Polsce oparta na różnych technikach masażu i pracy z ciałem m.in. masaż tkanek głębokich, shiatsu, kinezjologia, refleksologia, terapia manualna, masaż tybetański głowy, drenaż limfatyczny, sportowy...

Podczas 90 minutowej sesji Fizjoterapeutka wykonuje masaż całego ciała używając rożnych techniki masażu odpowiednich do stanu ciała zaczerpniętych z całego świata, a w szczególności z Ameryki Południowej i Środkowej, Japonii, Chin i Tybetu.

Terapia ciała to specjalistyczny masaż uzależniony od aktualnej kondycji ciała i umysłu, polaryzacji Yin Yang, jednocześnie podczas masażu stawiamy diagnozę na jakie części ciała powinniśmy zwrócić uwagę i jak powinniśmy je pielęgnować.?

Terapia ciała jest to najbardziej naturalna metoda uzdrawiania ciała fizycznego i emocjonalnego to znaczy, że efekt tego masażu to również odczucie głębokiego relaksu i regeneracji na poziomie fizycznym i emocjonalnym silnie wpływając na ogólny stan naszego samopoczucia i oczywiście zdrowie.

Terapia Corporal to profilaktyka zdrowia i regeneracja wielu organów, mięśni i kości człowieka na poziomie komórkowym, przywraca ciału równowagę strukturalno-elektryczną i umożliwiają wydalenie toksyn lub chorób z miejsc, gdzie się one znajdują - włączając choroby umiejscowione w umyśle i emocjach.?
Podczas masażu stosujemy także akupunkturę terminczno aromaterapeutyczną (moksa połączona z olejkami eterycznymi), czyli nakładanie kropli olejków eterycznych na odpowiednie części ciała w zależności od polaryzacji, aby? stworzyć synergiczny efekt dla ciała o działaniu stymulującym system odpornościowy człowieka.

Rezerwacja terminu:
mail: recepcja@dayspa.pl
tel: 502224723

Alchemy proste naturalne rozwiązania.

Chcesz nauczyć się terapii ciała?
Szkolenie trwa dwa dni po 8 godzin cena 2700 zł
Organizuje Alchemia Urody więcej informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu.
email: info@alchemiaurody.pl

www.dayspa.pl

 Czas zabiegu: 90 minut
Cena: 350 zł

Zapisz się na ten zabieg >

<- Masaże

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda